86 відгуків

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Надежная электротехника от ТМ Rucelf

Застосування нормалізаторів напруги RUCELF

Застосування нормалізаторів напруги RUCELF

Чи нам потрібен стабілізатор напруги? ??

З точки зору будь-якої людини закономірно виникає потреба знайти відповідь на питання: «А чи потрібен мені особисто стабілізатор напруги для будинку, для квартири або в офісі?». Причина коливань, причина для сумнівів цілком зрозуміла. Адже інструкція по застосуванню більшості побутових електроприладів недвозначно повідомляє: допустима напруга змінного електричного струму 190-230 V. Здавалося б, що якщо рівень напруги не виходить за зазначені межі, то і не про що хвилюватися. На жаль, це не так. І ось чому...

Не будемо розглядати крайні прояви шкодочинності неякісного електрики, коли трапляються скачки напруги до 300 V і навіть вище. Або коли напруга стійко перебуває на рівні нижче 180 V і куплена вчора пральна машина або кондиціонер взагалі не хочуть включатися (хоча і це ще далеко не все). Давайте подивимося на передбачені ГОСТом відхилення в рівні напруги централізованого електропостачання в Україні: напруга може відрізнятися від номінального в межах рівнів коливання від 5% до -10%. При цьому номінальним рівнем напруги, зрозуміло, є 220 Вольт. Давайте, щоб бути зовсім вже реалістами, розглянемо коливання навіть перевищують ГОСТ, але залишаються в рамках заводських інструкцій для побутових приладів. Проаналізуємо відхилення напруги змінного струму від номінального в межах ±10%. Отже, що відбувається з побутовими пристроями (кондиціонер, СВЧ-піч, LCD — або PLASMA-панель, пральна або посудомийна машина, газові котли опалення, освітлювальні прилади, ПК тощо ), коли їх годують електрострумом з частотою 50 Гц і напругою 198 – 242 Вольта...

Лампи світять тьмяно, тому потрібна більша їх кількість. Електродвигун не може запуститися, ......

Що виходить: навіть при крайніх (але допустимих ГОСТом) значеннях напруги, постачання побутових приладів неякісним струмом, здатне або пошкодити окремі його блоки (в першу чергу – це блоки живлення і блоки електронного управління), або повністю знищити домашнього улюбленця. Самої райдужною перспективою буде та, що ви придбали дуже надійний (якісну) техніку, вона терпляче зносить всі «удари долі», просто обладнання, працюючи на знос, вийде з ладу в 2,5-4 рази швидше, ніж передбачено виробником. Розуміючи, що в нинішніх умовах України, кожен користувач в першу чергу самостійно здатний подбати про збереження і довговічності експлуатації вже куплених приладів і тих, які ще тільки планує встановити, то кожному з нас належить вибрати стабілізатор напруги. Вибрати стабілізатор напруги за його характеристиками, вибрати стабілізатор напруги за ціною, вибрати виробника і продавця стабілізаторів напруги.

Сам по собі стабілізатор напруги змінного струму 220В або 380В — це пристрій здатне в автоматичному режимі цілодобово підтримувати необхідну напругу струму. Точність стабілізації у сучасних стабілізаторів струму дуже висока, а за механізмом дії вони можуть бути, як електромеханічні стабілізатори напруги, так і релейні стабілізатори напруги. Ідея, реалізована конструкторами в будь-якому стабілізаторі напруги струму очевидна: стабілізатор отримує змінний струм від електромереж, потім «аналізує» характеристики струму, корегує їх і подає на свій вихід напруги ідеальної якості. Принцип коригування напруги здійснюється в двох напрямках:
— якщо напруга в мережі залишається в межах допустимих норм198 – 242V, то стабілізатор вирівнює його до рівня 220В (а сучасні стабілізатор напруги RUCELF здатні привести до рівня 220V вхідний струм з діапазону куди більш широкого 120 – 275V);
— коли виникає значний стрибок напруги (вище або нижче допустимого стабілізатором межі), то стабілізатор напруги встигає зробити відключення обладнання (відсікає споживачів, щоб зберегти їх).

При цьому після нівелювання стрибка напруги, стабілізатор знову автоматично подасть харчування на підключені до нього прилади-споживачі.

Огляд пристроїв, які потребують підключенні до стабілізатору напруги
— СВЧ-піч,
кондиціонер або спліт-система
— газовий котел опалення
— посудомийна машина
— пральна машина
— електроплита та/або духовка
— кухонний комбайн
— телевізійна і відеотехніка
— система домашнього кінотеатру
— персональний комп'ютер, серверні станції,
— блоки накопичення і зберігання інформації
— прилади інфрачервоного обігріву приміщень
— електрокаміни
— системи обігріву «тепла підлога»
— освітлювальні прилади (лампи розжарювання, люмінесцентні лампи, в т. ч. енергозберігаючі лампи)

Як ми сказали раніше, навіть для лампочок, куди більш простих пристроїв, ніж пральна машина або СВЧ-піч — якість електрики має важливе значення. Адже при напрузі всього 230-233 V звичайна лампочка відпрацює всього половину свого ресурсу. А в разі регулярної подачі напруги понад 240 V звичайна лампочка піде з життя, відпрацювавши не більше 800 годин.

Вирішивши вибрати стабілізатор напруги в Україні варто знати ще про один чинник – це здатність стабілізаторів напруги знизити ваші витрати на оплату електроенергії. Після свого прямого призначення (вирівнювання рівня напруги та захист від короткого замикання), ця особливість стабілізаторів напруги стає все більш важливою, враховуючи те, як стрімко ростуть ціни на електроенергію в Україні. Ось з 1 квітня 2011 року кіловат електроенергії в черговий раз подорожчав на 15%. І це ще не межа ціни, як ви розумієте! На тлі того, наскільки значущими стали в сімейному бюджеті рахунки за електрику, чи багато хто з нас замислювалися про те, скільки ми переплачуємо за світло використовуючи електрику з підвищеним або зниженим рівнем напруги? А адже рівень напруги – більше, ніж важливий фактор, що впливає на витрату електроенергії! Якщо день у день в квартиру подається струм зниженої напруги, то споживач неминуче буде переплачувати значні суми за електроенергію. У такій трактуванні стабілізатор змінного струму – стає незамінним помічником для неформальної економії грошей.

Коли вдалося правильно вибрати стабілізатор напруги струму, кожен з нас успішно вирішує цілий комплекс завдань, розширюючи тим самим сферу застосування стабілізатора:
1. Стабільне якісне електроживлення обладнання для будинку, для квартири і для офісу.
2. Збільшення терміну життя всіх електроприладів і відсутність потреби в дорогому ремонту техніки.
3. Захищає електроприлади від короткого замикання в мережі.
4. Захищає електричні прилади від перешкод в електромережах і різних за своєю природою стрибків напруги.
5. Вирівнює синусоїду змінного струму – забезпечує повноцінність і коректність функціонування приладів-споживачів.
6. У разі необхідності відсікає «електричних демонів» — плавно відключає і включає електроустаткування при аварійних ситуаціях в мережі.
7. Виключає витрати на ремонт електрообладнання, майбутній у разі впливу струму, поданого в період стрибка напруги в електромережах.
8. Забезпечує енергозбереження та економію коштів на оплату електрики.

Якщо сформулювати максимально просто, то завдання, що стоїть перед пристроєм побутовий стабілізатор напруги – це позбавлення вашого електричного обладнання від необхідності працювати в критичному режимі і від повного знищення в форс-мажорних ситуаціях електропостачання.

Ціна на стабілізатори напруги та основні характеристики стабілізаторів напруги:
— ціни на стабілізатори напруги залежать від ряду факторів (основні: потужність приладу, цінова політика виробника, тип стабілізації струму і спосіб розміщення настінний або поличний стабілізатор);
— тип стабілізації струму (релейний і електромеханічний);
— конструктивно передбачене кількість фаз (однофазний або трифазний стабілізатор)
— вихідна потужність стабілізатора напруги
— швидкодія стабілізатора напруги
— діапазон зміни вхідної напруги
— точність стабілізації, діапазон стабілізації
— умови експлуатації (температура і вологість повітря в приміщенні)

Встановлений стабілізатор напруги для будинку, квартири або дачі зможе захищати, як окремі прилади, так і забезпечувати правильне електропостачання всього приміщення. Рішення про те, щоб встановити стабілізатор струму 220 Вольт на всю квартиру або будинок за минулий рік придбали в Україні особливу популярність. На те є дві основні причини:
1. Економічна: ціна на стабілізатор напруги однофазний побутової з потужністю 7 кВт – 10 кВт нижче, ніж витрати на покупку декількох менш потужних його побратимів.
2. Ергономіка: стабілізатор напруги на 7 -10 кВт займе набагато менше місця, його встановлюють на вході електромережі в квартиру або будинок.
Таким чином — не виникає необхідності розставляти по різних кімнатах стабілізатори напруги на 0,5 кВт -3 кВт. Адже не в кожній квартирі (офісі) знайдеться зайве місце!

Для нормалізації властивостей електроструму в житлових приміщеннях і офісах найчастіше застосовують однофазні стабілізатори напруги. І зрозуміло чому: все приміщення такого призначення мають підведеними 1 – 3 фази, але безпосередньо усередині приміщення, як правило, проводка монтується на одну фазу. Однофазні стабілізатори напруги застосовуються також і в тих випадках, коли підведено повноцінне трифазну напругу, але в силу об'єктивних причин в приміщенні не використовуються і не планується використовувати прилади-споживачі, що вимагають трифазного електроживлення. Ось тоді цілком розумним вчинком буде встановити окремий однофазний стабілізатор напруги 220 В для кожної з трьох фаз.

Однофазні стабілізатори напруги, як і трифазні стабілізатори, представлені асортиментом від різних виробників, в т. ч. однофазні стабілізатори напруги RUCELF. Відрізнятися один від одного однофазні стабілізатори напруги можуть по потужності, принципом стабілізації струму (принципом роботи), ККД, точності стабілізації, діапазону роботи, за вагою і габаритами, а також по дизайну. Однофазні стабілізатори напруги ТМ RUCELF мають ряд конструктивних відмінностей і особливостей експлуатації. Серед таких відмінностей: високий ККД (98%), плавність регулювання і швидкодію 40 Вольт/сек.

Стабілізатори напруги однофазні RUCELF повною мірою забезпечують захист побутової і виробничої електротехніки. Однофазні стабілізатори напруги RUCELF дозволяють якісно і без витрачання зайвих коштів вирішити завдання енергопостачання, захисту споживачів та енергозбереження. А ціна на однофазні стабілізатори струму RUCELF з потужністю до 1 кВт робить їх виразно відмінним вибором для живлення газових котлів опалення. Адже котел опалення – один з найбільш важливих споживачів електрики в будинку і будучи підключеним через стабілізатор напруги, він завжди працює в щадному режимі (зі стабілізованим і безпечним вхідною напругою струму 220 Вольт).
Стабілізатори напруги однофазні (електромеханічні і релейні) нерідко використовуються не тільки вдома або в квартирі, але і в малих виробничих цілях. Їх серйозною перевагою є здатність стабільно працювати і забезпечувати вирівнювання напруги струму в дуже широкому діапазоні від 160 до 260 В, приводячи його до покладених 220В. Стабілізатори напруги однофазні встановлюються з урахуванням затребуваною потужності для постачання електроструму: комп'ютерних класів у школах, комп'ютерних груп в офісах і ВУЗах, для промислового обладнання, офісної, копіювальної техніки, комплексів відеоспостереження і серверів, для торгового обладнання котелень для захисту автоматики котлів опалення. Незамінними приладами стабілізатори напруги однофазні є для дорогого медичного обладнання.

Широта сфер застосування стабілізаторів напруги RUCELF багато в чому забезпечений тим фактом, що і релейні, і сервопривідні стабілізатори напруги RUCELF гарантовано формують синусоїду струму з правильною формою. Саме ці однофазні стабілізатори напруги дозволяють безперервно і плавно регулювати вихідну напругу. А такі особливості роботи стабілізаторів змінного струму дозволяють підключати до них прилади з умонтованими електродвигунами. Що кардинально відрізняє електричні стабілізатори мережевої напруги 220 В електромеханічного типу RUCELF від інших стабілізаторів напруги, які видають видозмінену (модифіковану) синусоїду. Наприклад, у формі трапеції або «пилкоподібну» синусоїди– а в такому разі підключати електромотори і прилади, у складі яких входять двигуни, категорично забороняється. В іншому випадку гарантовані перегрів двигуна або навіть його загоряння.

Сфера застосування пристрою стабілізатор напруги трифазний
Електричні стабілізатори мережевої напруги електромеханічного типу (сервопривідні стабілізатори напруги змінного струму) являють собою систему, яка включає в себе
— електродвигун,
— автоматичний трансформатор
— системні блоки керування електродвигуном.
Конструктивно трифазні стабілізатори напруги створюються як комплекс трьох однофазних стабілізаторів напруги. Особливістю трифазних стабілізаторів напруги є вбудований захист від збою по одній з фаз. І якщо відбувається збій по одній із фаз, то трифазний стабілізатор напруги відключає відразу всі три фази. Трифазні стабілізатори напруги RUCELF ТМ призначені для стабілізації напруги головним чином у трифазних мережах. Але ніщо не заважає використовувати стабілізатор напруги RUCELF трифазний для електрозахисту та енергопостачання житлових/офісних приміщень з трифазним мережевим введенням.

Вибрати трифазний стабілізатор напруги належить щоразу, коли приміщення оснащене технікою (хоча б одним приладом) потребують трифазною схемою електроспоживання. Вибрати трифазний стабілізатор напруги також рекомендується і в тих випадках, коли сумарна потужність навантаження велика і при підключенні споживачів належить розподілити навантаження по різних фазах. Таким чином можна запобігти виникненню ефекту «перекіс фаз». До того ж рівномірний розподіл навантаження продовжує термін служби самого стабілізатора напруги.
Плануючи придбати трифазні стабілізатори напруги слід попередньо точно підрахувати майбутню навантаження на кожен канал стабілізатора напруги струму. Навантаження по будь-якій з фаз (по кожному з каналів стабілізатора) ніколи не повинна перевищувати допустимого рівня для даної конкретної моделі трифазного стабілізатора напруги. Не варто випускати з уваги і таку сферу застосування трифазних стабілізаторів напруги, як підведення струму до будівель житлового призначення. Наприклад, у схемі монтажу електропостачання окремих котеджів, будинків, квартир або дач цілком можуть застосовуватися як однофазні, так і трифазні стабілізатори напруги. Не рідкісними є також і схеми їх комбінують. Все буде залежати від того, яку саме частину електромережі житлового об'єкта належить живлення стабілізованою мережевим струмом. У разі, коли підключається весь об'єкт повністю, переважно купити трифазний стабілізатор напруги, щоб окремо підключити освітлення, основну силову групу (група розеток), додаткову силову групу споживачів (наприклад, споживачі струму в підсобних приміщеннях і приміщеннях господарського призначення). Купити трифазний електромеханічний стабілізатор напруги – це значить завбачливо і завчасно подбати про збереження і коректної роботи багатьох пристроїв. Стабілізатори напруги RUCELF трифазні електромеханічні формують умови для стабільної роботи обладнання і виявляються ефективними в ситуаціях, коли виникає зміна напруги в широкому діапазоні (міжфазний напруга в межах 260-430 В). Маючи широкий діапазон регулювання (150 — 250 В по кожній фазі) сервопривідні трифазні стабілізатори напруги залишаються ефективними і по кожній з фаз навантаження.

Купити стабілізатор напруги в Україні або залишити все як є...
Ця фраза може звучати, як запитання і твердження. Тому що будь-які рішення кожна людина приймає самостійно. І рішення про те, щоб купити стабілізатор напруги для будинку або офісу – не є винятком. Можна продовжувати сподіватися на «авось», а можна виважено оцінивши можливості тієї або іншої моделі стабілізатора напруги, перестати грати в хованки з «електричними демонами». Купити стабілізатор напруги в Україні насправді не становить праці. Для цього навіть не обов'язково бігати по магазинах і торгових центрах.

Компанія RUCELF надає можливість вибрати стабілізатор напруги, розмістити замовлення і придбати кілька видів побутової техніки. Асортимент стабілізаторів напруги ТМ RUCELF і ТМ СТАБИК завжди в наявності на складі в Дніпропетровську. Так забезпечується можливість придбати стабілізатор напруги у Дніпропетровську з доставкою по всій території України. Як ви змогли переконатися, стабілізатори змінної напруги RUCELF (серій SDW / SDF / SDV) мають надійну конструкцію, відмінні показники продуктивності і призначені для забезпечення якісної роботи найрізноманітніших пристроїв в умовах недоброякісного їх електроживлення центральними мережами електропостачання. Стабілізатори торгової марки RUCELF електромеханічні і релейні впевнено і стабільно працюють роками, автоматично формують напругу 220В з високою точністю і плавністю регулювання. Регулювання забезпечується сервоприводом, здатним автоматично відстежувати зміну вхідної напруги. Вихідна напруга вимірюється, порівнюється з еталонною напругою блоку управління і при виявленні відхилень — негайно починає працювати серводвигун, налаштовуючи додаткове напруження так, щоб напруга на виході прийняло 220В ±2,5%. Більш ніж достатня швидкість реагування 28 Вольт за секунду робить електромеханічні стабілізатор напруги RUCELF по справжньому унікальними захисниками.

Додаткові переваги забезпечені використанням стабілізаторів ТМ RUCELF:
— потужність всіх приладів на 100% відповідає заявленій
— широкий вибір потужності від 0,3 кВт до 60 кВт
— немає спотворень синусоїди на виході
— ККД до 98%
— стабілізатори розраховані на цілодобовий режим роботи
— вбудований блок захисту від короткого замикання
— здійснюється подвійний контроль якості всієї продукції ТМ RUCELF

Консультант ТМ RUCELF надасть будь-яку додаткову інформацію про те, які характеристики має вибраний стабілізатор напруги і про те, які є у нього аналоги. Доставка по Україні здійснюється безкоштовно! Всі товари ТМ RUCELF супроводжуються гарантійним та сервісним супроводом.
Купити стабілізатор напруги RUCELF побутової або промисловий – це означає завжди отримати гарантійне забезпечення на 24 місяці. А подвійний контроль якості побутових стабілізаторів напруги (перший раз – безпосередньо на заводі, другий раз – передпродажне тестування в центральному сервісному центрі р. Дніпропетровськ) – повністю виключає ймовірність купити стабілізатор напруги з дефектом або неукомплектований. Ми також виробляємо установку і монтаж стабілізаторів напруги.

Чекаємо Ваших дзвінків!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner