86 відгуків

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Надежная электротехника от ТМ Rucelf

RUCELF SDW-10000-D — оптимальний стабілізатор для квартири, будинку.

RUCELF SDW-10000-D — оптимальний стабілізатор для квартири, будинку.

Згідно з нормами, в наші будинки, квартири і офіси поставляється електрострум з частотою 50 Гц і напругою 220 Вольт ±10%. Але, на жаль, в реальності це нездійсненні сподівання. Насправді: з частотою струму – зазвичай все в порядку. А ось напруга в електромережах може відхилятися, причому неприпустимо в широкому діапазоні.

Як результат (в кращому випадку) — електрообладнання та побутова техніка працюють не так як належить. Техніка буквально виживає і працює на знос у таких критичних для себе умовах. Хто з нас не стикався з тьмяним світлом ламп, дуже довго нагріваючих СВЧ-печах і постійно зупиняються пральних машинах?

Вся справа в напрузі електроструму. Шкідливим є, як підвищена напруга в мережі, так і знижений. Тому — це лише питання часу, коли саме той чи інший прилад вийде з ладу.

Тому, перш ніж заповнювати свій будинок або квартиру якісної, дорогою технікою, подбайте про наявність у ваших розетках стабільного напруги!

Який сенс в НВЧ-печі, яка одну порцію страви розігріває замість 1 хвилини цілих 5-10 хвилин, а щось путнє приготувати в ній взагалі стало випробуванням для господині? Список труднощів великий... Але і це виявляється не бідою по-порівнянні з ситуаціями, коли техніка просто ламається вся за пару секунд, не залишаючи в живих нічого: не СВЧ, не встановлений кондиціонер, не аудіо або відео техніку.

Саме з цих причин більшість людей шукають і знаходять способи захисту своїх будинків і свого майна від недоброякісного електрики. Стабілізатор напруги електроструму – той прилад, який призначений для автоматичного регулювання напруги, захисту обладнання від стрибків напруги, а також згладжування періодично виникають імпульсних перешкод в мережі.

Виробляють стабілізатори напруги різні вітчизняні та зарубіжні підприємства. Наша компанія пропонує вам вітчизняне обладнання.

За минулі роки експлуатації в самих різних країнах (у т. ч. і в Україні) саме «RUCELF» підтвердив, що при мінімальній вартості його товари повністю відповідають і чинним міжнародним технічним нормам і особистим вимогам кожного споживача. Багато в чому цей факт забезпечений тим, що контроль якості готової продукції «RUCELF» здійснює двічі: спочатку у відділі ВТК на заводі і потім при передпродажної підготовки в Україні вже на нашому головному складі р. в Дніпропетровську.

Вся продукція ТМ «RUCELF» сертифікована. Вся продукція проходить передпродажний контроль якості і комплектації. Саме тому ми даємо гарантію на нашу продукцію 2 роки.

Стабілізатор напруги однофазний RUCELF SDW-10000-D настінний забезпечений гарантійним та сервісним обслуговуванням в Україні. Він є лідером продажів, завдяки настінному виконанням корпусу, високої надійності, компактним розмірам і сучасному дизайну.

У стабілізаторі напруги RUCELF SDW-10000-D реалізована функція ОБХІД. Її застосування виправдане, коли виникає потреба пропускати через стабілізатор електричний струм транзитом (без використання функції стабілізації). На передній панелі стабілізатора напруги розташований два автоматичних вимикача «МЕРЕЖА» (робота в режимі стабілізації напруги) і «ОБХІД» (транзитний режим без стабілізації). Саме вони дозволяють користувачеві простим перемиканням отримати бажаний режим роботи стабілізатора. Коли може знадобитися використання режиму «ОБХІД»? Він затребуваний у тих випадках, коли потрібно підключити яку-небудь навантаження, що перевищує потужність стабілізатора (перевищує 10 кВт). Наприклад, при підключенні зварювального апарату.

При включеному режимі"ОБХІД», вольтметр показуватиме на виході напруга дорівнює вхідному напрузі, тобто на час роботи в режимі ОБХІД, захист ваших електроприладів не здійснюється!

Треба віддати належне індикації показань роботи стабілізаторів напруги серії SDW. Всі вони мають цифрову індикацію: вхідної і вихідної напруги + відображення даних про обслуговується стабілізатором навантаженні в даний час. Рідкокристалічні дисплеї мають світлодіодне підсвічування синього кольору, що також спрощує моніторинг даних роботи стабілізатора. Адже після того, як ви вирішуєте купити стабілізатор напруги, ви напевно повинні мати можливість наочно спостерігати за ефективністю його роботи. Купити стабілізатор напруги 10кВт, встановити його для будинку, для всієї квартири або для електротехніки в офісі — це зважене і виправдане рішення, коли потрібно реалізувати план повноцінного і безпечного електроживлення.
Електромеханічні стабілізатори напруги – це в першу чергу плавне регулювання напруги за допомогою трансформатора і електродвигуна з редуктором (сервопривод). Гідність такого пристрою – помірна ціна, висока точність в роботі, довговічність, відсутність перешкод і чиста синусоїда напруги, і в разі необхідності висока ремонтопридатність пристрою. Всіма цими якостями в повній мірі володіє і стабілізатор напруги RUCELF SDW-10000-D. Інтерес також можуть представляти і молодші його побратими, які мають не меншими здібностями захисту електротехніки від згубного впливу стрибків напруги:

 

Намагаючись забезпечити режим максимального сприяння нашого клієнта, ми виконуємо безкоштовну доставку продукції по Україні! Сплатити за Ваше замовлення ви можете при отриманні у Вашому місті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner