86 відгуків

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Надежная электротехника от ТМ Rucelf

Однофазні стабілізатори напруги

Однофазні стабілізатори напруги фірми «Rucelf» - універсальний захист для електроустаткування і побутових електроприладів.

ТМ «Rucelf» виробляє однофазні стабілізатори всіляких типів і призначення — підлогові, настінні, електромеханічні і релейні, з різними запасами потужності і точністю стабілізації. Таке розмаїття стабілізаторів дозволяє задовольнити більшості запитів і зробити вибір на користь самої оптимальної моделі.

Однофазні стабілізатори «Rucelf»

Однофазні стабілізатори марки «Rucelf» в поєднанні якість/функціональність/ціна б'ють усі рекорди на Україні і російському ринку. Виробник регулярно вдосконалює, підвищує надійність приладів, розширює функціонал, що, при цьому, не впливає значним чином на ціні приладів. Крім того, приємно вражає різноманітність модельного ряду стабів, з асортименту яких легко підібрати стабілізатор додому, так і для верстатів та іншого промислового обладнання.

 

Радує і рівень обслуговування - по всій Україні працює мережа сервісних центрів, укомплектованих професійним обладнанням і кваліфікованим персоналом, який здійснює гарантійний та післягарантійний сервіс.

Вибрати стабілізатор

Що особливо важливо — ми забезпечуємо гарантію 24 місяці на весь модельний ряд стабілізаторів ТМ «Rucelf»!

Плюси однофазних стабілізаторів ТМ «Rucelf»:

 
 
 
 
 

Точність.

 

Захист.

 

Універсальність.

 
 
 
 
 
 

Потужність.

 

Надійність.

 

Бюджетність.

 

Характерною особливістю стабілізаторів ТМ «Rucelf» є можливість
перепрограмування діапазону вхідної напруги приладів!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner