86 відгуків

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Надежная электротехника от ТМ Rucelf

Трифазні стабілізатори напруги

Трифазні стабілізатори напруги - надійні захисники потужного побутового та промислового обладнання!

Каталог інтернет-магазину http://rucelf.in.ua володіє значним вибором трифазних стабілізаторів, різних по потужності, способу монтажу, використовують різні силові ключі і влаштовані на основі відмінних принципів дії. Наша задача була в тому, щоб кожен споживач зміг придбати оптимальну модель трехфазника для стабілізації трифазної мережі конкретного об'єкта.

Сфера застосування трифазних стабілізаторів напруги.

Як правило, трифазні мережі рідко зустрінеш в побуті чи в міському середовищі, а от у приватних будинках частенько застосовується потужне обладнання, що потребує 380 В, наприклад, котли, насоси, печі, компресори та інші прилади, в основі яких використано електродвигун.

 
RUCELF SDV-3-60000 ЕЛЕКС Ампер 12-3/25 ЕЛЕКС Герц М 16-3/25 RUCELF SDV-3-9000

 

В умовах промисловості, де працюють високопотужна електротехніка та виробниче обладнання, само собою, 380 В зустрічається значно частіше, а збитки від некоректної роботи живильної мережі вимірюються сотнями тисяч.

Вибрати стабілізатор

Вибираючи трифазний стабілізатор напруги, необхідно вдумливо підійти до питання, правильно оцінити необхідну потужність, визначити зони ризику, проконсультуватися з фахівцями.

Коректно підібраний стабілізатор на 380 забезпечить ідеальне якість харчування
для споживачів та стане на захист їх стабільної довготривалої роботи.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner