86 відгуків

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Надежная электротехника от ТМ Rucelf

Джерела безперебійного живлення RUCELF

Джерела безперебійного живлення
«online» типу від «Rucelf»
- завжди «на зв'язку»!

ДБЖ ТМ «Rucelf» функціонують за принципом технології подвійного перетворення енергії, завдяки чому є самим надійним і ефективним способом захистити електроприлади від нестійкого енергопостачання і неочікуваних проблем у роботі мережі.

Для чого служать ДБЖ?

Сучасна побутова техніка, електроприлади, електротехнічне виробниче обладнання та електроніка дуже прискіпливі до рівня якості електричного живлення і легко виходять з ладу при різкому відключенні мережі, значних відхиленнях напруги та інших аварійних ситуаціях.

Вибрати ДБЖ

Як влаштовані бесперебойники «online-типу»:

зовнішнє змінна напруга мережі подається на випрямляч;
випрямляч інвертує змінну напругу в постійне;
напруга постійного струму відправляється на інвертор,
де знову перетворюється в змінну;
з інвертора стабілізовану напругу з правильною
синусоїда подається на споживачів.

У чому переваги роботи ДБЖ «Rucelf» подвійного перетворення:

Багатофункціональність. Крім того, що ДБЖ типу «online» забезпечують живлення приладів при тимчасовій відсутності мережі, вони, також, на постійній основі стабілізують мережеве напруга.
Чудова якість харчування. При перетворенні напруги змінного в постійне і назад, відбувається усунення імпульсних перешкод і приведення до чистої синусоїди на виході.
Значний резерв. Більшість безперебійників від ТМ «Rucelf» розраховані на функціонування від зовнішніх акумуляторів, а потужний зарядний пристрій дозволяє підключити батареї зі значним запасом.
Миттєве спрацьовування. Оскільки акумулятори підключені паралельно, в точці з'єднання перетворювача і інвертора, приладу не потрібно часу на реакцію при аварійній ситуації.
Ергономічний дизайн. Корпусу ДБЖ спроектовані таким чином, щоб мінімізувати габарити пристрою. Прилади оснащені інформативним РК-індикатор, що відображає всі параметри роботи.

Джерела безперебійного напруги «Rucelf»

найкращий захист Вашої електротехніки, запорука її довгої і безвідмовної служби.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner