86 відгуків

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Надежная электротехника от ТМ Rucelf

Стабілізатори напруги СТАБИК

Стабілізатори напруги «Стабик» - бюджетно, але надійно!

ТМ «Стабик» виробляє релейні стабілізатори гранично простий конструкції, що в свою чергу робить їх надійними і дуже привабливими вартості! Єдиний недолік — це не висока точність стабілізації, в порівнянні з більш дорогими аналогами, близько 10%. Однак, не для всякої сфери застосування цей параметр має велике значення.

Де доцільно використовувати стабілізатори ТМ «Стабик»:

Те кто проживает за городом, в сельской местности, прекрасно знают что происходит с напряжением на удалении от трансформаторной подстанции - частые «скачки» напряжения, снижение напряжения до критического минимума — все это негативно влияет на работу домашних электроприборов и вообще мешает жить.

 

Более того, в загородном доме всегда имеются мощные приборы, вроде сварочных аппаратов, насосов, газонокосилок и прочего. Запущенные в большом количестве соседями, эти агрегаты способны сотворить чудовищные вещи с электросетью.

Выбрать стабилизатор

Стабілізатори напруги «Стабик» - те, що необхідно в таких умовах! Висока точність тут зовсім не принципова. Потрібна стабільна, безперервна і довговічна робота, а це якраз сильні сторони стабілізаторів «Стабик».

Ми рекомендуємо

 

Принадність «ПІЛОТ-1500» в його малих габаритах і наявності чотирьох розеток — дві з нормалізованим напругою, а дві для транзиту, що дозволяє використовувати прилад ще й як подовжувач. Ще один плюс агрегату — шнур живлення довжиною три метри, що теж не зайве на робочому місці.

Подивитися характеристики

При низькій вартості, стабілізатори ТМ «Стабик»
володіють відмінним діапазоном на вхід - від 140 до 270 В!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner